BAR NA STOISKO FIRMOWE

bar na targi

To udogodnienie dla klienta

Po całodziennym pobycie na targach szklanka wody wydaje się być zbawieniem. W momencie, gdy zamówisz bar na stoisko firmowe, nie ograniczasz się tylko do wody. W barze możemy serwować wybrane przez Ciebie napoje i koktajle.

Możemy również zapewnić wysokiej jakości wino od importera Skarbnica Win. Na Twoim stoisku na pewno pojawią się osoby nie spożywające alkoholu, dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej alternatywie, np. wine bezalkoholowym.

To możliwość stworzenia wizerunku profesjonalisty

Firma, która zapewni pełen komfort swojemu klientowi, jest na wygranej pozycji. Właśnie taka firma zostanie zapamiętana jako profesjonalna i zorganizowana.

To kreuje przyjemniejszą atmosferę do rozmowy

Bar na stoisko firmowe stwarza też możliwość zaproszenia klienta do wspólnej rozmowy przy smacznym koktajlu, czy kieliszku wina. W takiej atmosferze rozmowy przebiegają w zdecydowanie przyjemniej. Gdy zapewnicie klientom takie urozmaicenie, możecie być pewni, że Wasza firma zostanie zapamiętana. A my chętnie Wam w tym pomożemy!

bar na targi
bar na stoisko firmowe

Bar na stoisko firmowe - co zapewniamy?

Oczywiście, że wszystko! Nie mogło być innej odpowiedzi. Jesteśmy po to, żebyście nie musieli się niczym martwić. W skład naszej oferty wchodzi:

  • indywidualne dopasowanie do potrzeb Twojej firmy,
  • mobilny bar (nowoczesny, rustykalny),
  • pełne zaopatrzenie baru: alkohol, soki, napoje, zioła, owoce, słomki, lód;
  • szkło: szklanki różnych rozmiarów, kieliszki,
  • praca barmana w wyznaczonych godzinach,
  • przygotowanie baru do obsługi gości.

Przygotujemy również propozycję koktajlu firmowego, dopasowanego do identyfikacji Twojej firmy. Na Twoje życzenie również zaopatrzymy bar w nietuzinkowe alkohole, które z pewnością zachwycą Twoich klientów.

Skontaktuj się z nami!

Napisz, jakie są Twoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie zindywidualizowaną ofertę! A jeżeli nie wiesz, co będzie dla Twojej firmy najlepsze, spokojnie – pomożemy!