BAR NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ

To genialny pomysł!

Gdy planujesz zorganizować imprezę integracyjną w plenerze, biurze lub w lokalu, który nie zapewnia zaplecza barowego, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy najfajnieszy bar na imprezę integracyjną.

 

Zabawa i rozluźnienie

To właśnie na dobrej zabawie i wesołej integracji zależy organizatorom, a my chętnie w tym pomagamy.
Przez cały okres trwania imprezy serwujemy wybrane przez organizatora koktajle i  alkohole. Przywozimy ze sobą wszystko, więc o nic nie trzeba się martwić. Mamy ze sobą mobilny bar, szkło, akcesoria, soki, napoje, alkohol i owoce. Ustawiamy się w wybranym miejscu i urozmaicamy Waszą imprezę!

bar na imprezę integracyjną
lemoniada

Więcej niż koktajle

Bar na imprezę integracyjną kojarzy się zawsze z napojami alkoholowymi. Ale nie musi tak być! Możemy na Twoje życzenie przygotowywać lemoniady czy świeżo wyciskane soki. Zapewnimy również wysokiej jakości wino bezalkoholowe, które zaspokoi pragnienie kierowców i osób przestrzegających specjalnej diety (np. maratończyków).

 

Indywidualne podejście

Każda impreza integracyjna jest inna, gdyż każdy zespół ma swoją unikatową energię. Pamiętaj, by dopasować styl i miejsce imprezy do potrzeb swojego zespołu. A my dopasujemy się do Ciebie!

A może coś zupełnie innego?

Jeżeli chcesz swoim współpracownikom zaproponować zaskakującą, a zarazem edukacyjną, rozrywkę, mamy dla Ciebie dwie propozycje.

degustacja win

Degustacja win

to najlepsze rozwiązanie na rozpoczęcie wieczoru. Ilość win do degustacji dobieramy indywidualnie, tak by zmieścić się w ramach czasowych. To delikatny i elegancki początek imprezy integracyjnej dla niewielkiego zespołu.

Warsztat winiarski

gdy czujesz, że Twój zespół potrzebuje nietuzinkowej rozrywki, koniecznie zastanów się nad zorganizowaniem warsztatów winiarskich z naszą pomocą. To solidna dawka wiedzy, przekazana przez naszego sommeliera Jakuba, którą każdy z Twoich współpracowników wykorzysta w życiu codziennym.