DOSTAWY ALKOHOLU

Dostawa alkoholu na Twoje przyjęcie, to oszczędność czasu.

Bieganie po sklepach i poszukiwanie brakującego alkoholu na przyjęcie czy wesele, to nie jest rzecz, na którą warto tracić czas. Przez wiele lat pracy w branży wypracowaliśmy relacje z hurtowniami i dostawcami różnych alkoholi, które umożliwiają nam zakup alkoholu w lepszych cenach. A do tego dostarczymy je do wybranego przez Ciebie miejsca! Dostawa alkoholu to najlepsze rozwiązanie, które oszczędzi Tobie czas i nerwy.

Pomożemy policzyć zapotrzebowanie

Obsługą barmańską i organizacją zaplecza alkoholowego zajmujemy się już prawie 10 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się oceniać zapotrzebowanie alkoholu na różne rodzaje przyjęcia. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników, m.in. sposób podania wina podczas obiadu, sposób serwowania wódki weselnej. Dzięki naszej wiedzy nie musisz się tym martwić – pomożemy Ci wyliczyć ilość butelek potrzebnych do zaspokojenia wszystkich gości.

Zdobędziemy trudno dostępną butelkę

Masz swój ulubiony alkohol, który nie jest łatwo dostępny na polskim rynku? Spokojnie, mamy na to sposoby. Znowu wracają nasze relacje z dostawcami. Znajdziemy to, na co masz ochotę.

Przywieziemy pod same drzwi

Ilość butelek, którą kupuje się na przyjęcie, jest spora – spójrzmy prawdzie w oczy. Trzeba je zapakować do samochodu, zawieźć, wnieść, schłodzić przed podaniem. Sporo pracy. Zajmiemy się tym za Ciebie – właśnie od tego jesteśmy!

Zadzwoń do nas

i dowiedz się więcej! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Co możemy dostarczyć na Twoje przyjęcie?

  • wódkę weselną;
  • wino – blisko współpracujemy z importerem Skarbnica Win, więc zapewnimy bardzo dobre ceny;
  • mocne alkohole;
  • ciekawe i nietuzinkowe alkohole;