Profesjonalna obsługa barmańska na imprezy firmowe

Nawiązywanie znajomości biznesowych czy świętowanie firmowych sukcesów wymaga odpowiedniej oprawy. Gdy na co dzień jesteśmy pochłonięci obowiązkami, a grafik pęka w szwach, dobrze jest zrobić krótką pauzę i nabrać powietrza. Warto wtedy pomyśleć o zorganizowaniu wyjątkowego przyjęcia dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych. Eventy biznesowe to doskonały czas, by wzmocnić relacje wewnątrz firmy, nawiązać nowe znajomości biznesowe, a przede wszystkim, by nabrać nieco dystansu i odpocząć od obowiązków.

Żeby oderwać się od codziennych trosk, deadline’ów, goniących terminów i palących projektów warto zorganizować imprezę firmową, której długo nikt nie zapomni. Ważne, by była to wydarzenie było dopracowane w każdym calu – jak to mówią: dopięte na ostatni guzik! Pomożemy w stworzeniu niezwykłego eventu. Oferujemy profesjonalną obsługę barmańską podczas eventów firmowych.

Zalety wynajęcia baru z obsługą na eventy firmowe

Gwarantujemy, że w kompleksowy sposób zajmiemy się obsługą barmańską podczas organizowanego wydarzenia. W natłoku zadań w pracy, dodatkowe kwestie do zaplanowania nie ułatwiają przygotowania eventu. Staramy się, aby z naszą obecnością na organizowanej imprezie, było jak najmniej kłopotu– jesteśmy w pełni mobilni i przygotowani na różne trudności związane z przestrzenią, w jakiej ma odbyć się event. Niezależnie czy planujesz przyjęcie firmowe w plenerze, na sali, czy na otwartym morzu – zapewnimy elegancki, przenośny bar i oczywiście profesjonalny zespół barmanów, którzy zadbają o gości i dobrą atmosferę. Wiemy, że sam koktajl to nie wszystko!

Bary, których używamy podczas eventów firmowych personalizujemy – dopasujemy się do wyznaczników Twojej marki. Na przedniej ścianie baru można umieścić logotyp marki, a także dopasować go do identyfikacji wizualnej firmy. Nasze bary są nowoczesne i eleganckie, będą się świetnie prezentować w każdej przestrzeni i przy każdej okazji.

Niezależnie czy organizujesz event na kilkaset osób czy kameralną imprezę integracyjną zapewnimy profesjonalną kompleksową obsługę barmańską. Zadbamy o dobór najlepszych alkoholi, soków i owoców. Dbamy nie tylko o smak, ale i efekt wizualny serwowanych drinków. Nasi barmani doskonale znają receptury najlepszych koktajli i drinków, mogą się do tego pochwalić znaczącym doświadczeniem.

Planujesz organizację imprezy firmowej? Zarezerwuj termin, określ charakter eventu i nie martw się niczym więcej. Zadbamy o najlepszą obsługę barmańską na Twoim przyjęciu.

Zadzwoń tel: +48 505 301 699 lub napisz: info@barpro.pl

OBSŁUGA BARMAŃSKA PRZYJĘĆ DO 1000 OSÓB

 

PRZYKŁADOWE MODELE OBSŁUGI

Do 50 osób
1 bar
1 barman
Od 50 do 100 osób
1 bar
2  barmanów
Od 100 do 200 osób
1 – 2 bary
2 – 4 barmanów
Od 200 do 300 osób
2 – 3 bary
4 – 6 barmanów
Od 300 do 400 osób
3 – 4 bary
6 – 8 barmanów
Powyżej 500 osób
ustalenia indywidualne

 

 

BIURO, PARK MASZYNOWY, STATEK, SALON SAMOCHODOWY…

Obsługujemy wszędzie!

 

UNIKATOWE BARY

Podczas obsługi używamy barów, które można w pełni spersonalizować dodając logotyp lub ustawiając konkretną kolorystykę.

 

ZERO ZMARTWIEŃ

Od naszych klientów potrzebujemy odpowiedzi na 2 pytania:
Gdzie mają stanąć bary?
O której godzinie powinny zostać otwarte?
Gwarantujemy kompleksowe zaopatrzenie: alkohole, soki, napoje, owoce, lód, szklana zastawa (również przy braku możliwości zmywania naczyń).