Weselny drink bar – pyszne drinki, orzeźwiające koktajle, drinki bezalkoholowe

Jesteśmy przyzwyczajeni, że na weselu dostępny jest tylko jeden rodzaj alkoholu. Jednak coraz częściej Młodzi, znając gusta swoich Gości weselnych, starają się zapewnić co najmniej jeden inny rodzaj alkoholu. Najczęściej wybór pada na wino. Jeśli jednak zależy Ci, by Twoi goście mieli naprawdę duży wybór alkoholi na Twoim weselu, bar weselny jest dokładnie tym, czego szukasz.

Jesteśmy zespołem profesjonalnych barmanów, obsługujemy różnego rodzaju wydarzenia, w tym także wesela i poprawiny. Dla naszych Klientów zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską. Rozstawiamy mobilny bar, dopasowując się do organizacji przestrzeni na sali weselnej. Wcześniej robimy zakupy – w naszym mobilnym barze znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przyrządzenia znakomitych drinków – nie tylko pod względem smaku, ale i sposobu podania.

Barmani chętnie eksperymentują i przygotowują także autorskie koktajle. Dla najmłodszych uczestników zabawy, dla kierowców i kobiet w ciąży robimy drinki bezalkoholowe.

Drinki robione są na bieżąco – zawsze świeże i podane w szklankach lub kieliszkach do tego przeznaczonych. Niezwykle istotna jest kwestia formy podania przygotowanego drinka – dbamy o dekoracje, odpowiednie barwy, jak i odpowiednią temperaturę.  Przygotowywanie drinków jest atrakcją samą w sobie – goście mogą obserwować barmanów przy pracy – zwinne, sprawne ruchy i feerię barw. Drinki sporządzane i podawane z największą dbałością o estetykę, smakują jeszcze lepiej!

Wesele na Sali czy w plenerze – nasi barmani wszędzie znajdą miejsce na serwowanie

Obsługujemy przyjęcia na salach weselnych, jak i w plenerze – wystarczy namiot lub inne zadaszenie, by rozstawić mobilny bar. Posiadamy dwa rodzaje barów: eventowy i rustykalny. Nasze usługi barmańskie sprawdzają się zatem na weselach w stylu klasycznym, jak i w stylu boho, organizowanych w starych folwarkach czy stodołach.

Zapewniamy obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Do przyrządzania drinków używamy składników najwyższej jakości, dzięki którym uzyskujemy najlepszy smak drinków.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie i ustalimy unikatową kartę drinków na Państwa wesele. Dzięki rozmowie będziemy mogli perfekcyjnie przygotować się na obsługę Państwa wesela, by wszyscy byli w pełni usatysfakcjonowani z weselnego drink baru.

Przejrzysta oferta obsługi barmańskiej

Działamy kompleksowo, co oznacza, że zajmujemy się całościowo sprawami dotyczącymi baru. Przywozimy ze sobą po prostu wszystko: bar, alkohol, lód, napoje, soki, zioła, owoce, słomki, szkło, akcesoria barmańskie… tak aby organizatorzy przyjęcia nie musieli się niczym martwić – w końcu po to jesteśmy!

W ramach współpracy zapewniamy:

  • biały, delikatnie podświetlany bar w nowoczesnym stylu lub rustykalny bar wykonany z beczek po winie (do wyboru);
  • obsługę od początku przyjęcia do godziny 4.00, przez 1 barmana lub 2 barmanów (w zależności od liczby gości obecnych na przyjęciu);
  • niezbędne sprzęty barmańskie, serwetki, rurki (słomki), ozdoby;
  • całkowite zaopatrzenie baru – alkohole, soki, napoje, lód (w kostkach i kruszony), owoce, zioła, syropy, dodatki;
  • szklanki i kieliszki – 6 rodzajów;
  • multimedialne menu wyświetlane na tablecie, przygotowane w kilku wersjach językowych;
  • Grande Cocktail (koktajl powitalny dla Pary Młodej);

Proponujemy 3 modele współpracy:

  • model ekonomiczny;
  • model indywidualny;
  • model open bar;

 

Podpisanie umowy: Umowę możemy podpisać podczas spotkania lub drogą internetową, jeśli możliwość spotkania jest ograniczona.

Zadatek: Zadatek jest wymagany przy podpisaniu umowy. Wynosi 10% wartości usługi, nie mniej niż 200,00 zł, płatny gotówką lub przelewem.
Honorujemy przelewy z kont zagranicznych oraz PayPal.

Obsługa poprawin: Wycenę przygotowujemy indywidualnie.

Dojazd: Koszt dojazdu wynosi 1,00 zł / km, liczony w obie strony. Na terenie Trójmiasta i okolic dojazd jest bezpłatny.