Na rynku usług barmańskich jesteśmy od 2012 roku. Firmę założył i nadal prowadzi Jakub Walentowski – doświadczony event manager, barman i certyfikowany sommelier. Zaczynaliśmy od pracy z jednym mobilnym barem, a dzisiaj mamy ich zdecydowanie więcej, co umożliwia nam pracę w wielu miejscach jednocześnie. Na stałe współpracujemy z najlepszymi barmanami z Trójmiasta, dzięki czemu jakość naszych usług zawsze jest na najwyższym poziomie. Niezwykle ważna jest dla nas klasyka i elegancja, dlatego nasze koktajle są ozdabiane ze smakiem, a każdy barman obsługuje przyjęcie w białej koszuli.

Zanim powstało BARPRO zdobywaliśmy umiejętności w znanych trójmiejskich lokalach. To właśnie tam odbyliśmy wiele rozmów z gośćmi przy barze, które zainspirowały nas, by obsługę barmańską proponować Parom Młodym na ich przyjęciach weselnych. Przez kolejne trzy lata pracy zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

Rok 2015 był przełomowy, gdyż zaczęliśmy obsługiwać bardzo duże eventy – otwarcia galerii handlowych, biurowców, premiery nowych samochodów i różnego rodzaju inauguracje. Przez ten czas udoskonaliliśmy naszą organizację i logistę każdego przedsięwzięcia. Aktualnie realizujemy około 100 zleceń rocznie. Przez cały rok możecie nas spotkać na weselach, poprawinach, urodzinach oraz imprezach firmowych.